• Pronájem tělocvičny

• Aktuální termíny k dispozici

Pro jednorázovou rezervaci vyberte vhodný blok označený jako K dispozici, klikněte na něj a zvolte odkaz Mám zájem. Poté budete přesměrování na vyplnění formuláře, kde zadáte své kontaktní informace a konkrétní datum, čas a dobu trvání pronájmu.

Dlouhodobý pronájem

Pokud máte zájem o pravidelný pronájem na delší časový úsek, tak klikněte na tlačítko níže. Budete přesměrování na vyplnění formuláře v této věci.

Mám zájem

Ceník

tělocvična do 12 h - komerce krátkodobý a jednorázový pronájem                                            550,-/hod
      tělocvična do 12 h - komerce dlouhodobý pronájem                          500,-/hod
      tělocvična od 12 h - komerce krátkodobý a jednorázový pronájem                                                    650,-/hod
      tělocvična od 12 h - komerce dlouhodobý pronájem                                                    600,-/hod
      pronájem - komerční kroužky pro žáky naší školy   300,-/hod
      sleva 50 % benefit pro zaměstnance školy

Formulář žádosti

V případě potvrzení vaší rezervace ze strany školy vás touto cestou žádáme o vyplnění a případně zaslání níže přiloženého formuláře předem. Urychlí se tím tak proces vyřizování pronájmu na místě. Naskenovanou žádost pošlete e-mailem na adresu hospodar@zsjundrov.cz nebo přineste do školy před začátkem doby pronájmu.