• Pronájem ostatních prostor

• Jednorázová rezervace

Pro jednorázovou rezervaci klikněte na tlačítko níže. Budete přesměrování na vyplnění formuláře na nezávaznou poptávku rezervace hřiště. O dostupnosti vámi zvoleného termínu se vám obratem ozveme.

Mám zájem

Dlouhodobý pronájem

Pokud máte zájem o pravidelný pronájem na delší časový úsek, tak klikněte na tlačítko níže. Budete přesměrování na vyplnění formuláře v této věci.

Mám zájem

Ceník

Učebna, místnost šatna, vestibul
      komerce - krátkodobý i dlouhodobý pronájem                                              250 Kč/hod

sleva 50 % (nekomerční kroužky pro žáky naší školy)
      sleva 50 % benefit pro zaměstnance školy

Jídelna
      komerce - krátkodobý i dlouhodobý pronájem                                              700 Kč/hod

sleva 50 % benefit pro zaměstnance školy

Formulář žádosti

V případě potvrzení vaší rezervace ze strany školy vás touto cestou žádáme o vyplnění a případně zaslání níže přiloženého formuláře předem. Urychlí se tím tak proces vyřizování pronájmu na místě. Naskenovanou žádost pošlete e-mailem na adresu hospodar@zsjundrov.cz nebo přineste do školy před začátkem doby pronájmu.