• Změna v rozvrhu

        18. 12. 2018

        Od středy 19.12. do 21.12. nejsou nulté hodiny a odpolední vyučování.

        V pátek 21. 12. první stupeň končí po 4. vyučovací  hodině (11:40) a 2. stupeň 5. vyučovací hodinou (12:40)

       • Vánoční jarmark

        18. 12. 2018

        Ve čtvrtek 13.12. se konal školní Vánoční jarmark. Výsledek z prodeje je určen pro ,,našeho,,adoptovaného studenta Jujeho v Indii. Dále jsme peníze použili pro brněnský Chovánek, kde jsme předali dva CD přehrávače pro zdejší děti. Děkuji všem co se na přípravě jarmarku podíleli a všem co si něco koupili :-) foto zde

       • Novoměstský pohár 2

        6. 12. 2018

        Novoměstský pohár

                        Po překvapivém postupu z úterní části turnaje jsme ve čtvrtek 6. 12. 2018 pokračovali ve čtvrtfinálové skupině spolu se ZŠ Otevřená, ZŠ Hudcova a ZŠ Herčíkova. V prvním zápase jsme hráče ze ZŠ Hudcova porazili těsně 5:4. Ve druhém utkání nás čekal soupeř ze ZŠ Otevřená, ve kterém jsme po nepodařené druhé polovině prohráli jasně 3:7. Pro postup do semifinále jsme ve třetím zápase potřebovali získat alespoň bod za remízu. Proti hráčům ZŠ Herčíkova byla hra vyrovnaná, výsledek byl nakonec opravdu remízový (2:2).

                        V semifinále nám budoucí vítěz turnaje (ZŠ Slovanské nám.) nedovolil skoro nic a celkem hladce nás porazil (7:3) a věděli jsme, že budeme hrát jen zápas o třetí místo. V něm nás ZŠ Milénova porazila 5:2. To byl náš závěrečný zápas. Po slavnostním vyhlášení vítězů, předání diplomů a pohárů už jen proběhlo focení družstev a odjeli jsme zpět do naší školy.

                        Pokud se podíváme na celkové pořadí v letošním Novoměstském poháru, najdeme ZŠ Jasanová na čtvrtém místě, to je určitě velký úspěch, všechny tři týmy, které se umístili lépe, mají ve svých družstvech vždy několik žáků, kteří se florbalu věnují závodně. Všichni naši hráči si zaslouží pochvalu za výbornou reprezentaci ZŠ Jasanová.

       • Novoměstský pohár

        5. 12. 2018

        Novoměstský pohár

        V úterý 4.12.2018 se na ZŠ Novoměstská konal florbalový turnaj žáků čtvrtých a pátých tříd. Naši žáci přijeli bez předcházejících tréninků pouze vyzkoušet hru proti soupeřům z jiných škol. Po rozlosování jsme byli v naší skupině (ZŠ Novolíšeňská, ZŠ Elišky Přemyslovny, ZŠ nám. Míru, ZŠ Krásného a my) spíše jako outsideři.

        V prvním zápase (proti ZŠ Elišky Přemyslovny) jsme ale soupeře porazili 4:1. Potom nás čekala dlouhá pauza, čekali jsme až budou v naší tělocvičně odehrány tři zápasy. Možná nás tak dlouhá pauza rozhodila a další soupeř (ZŠ Krásného) nás porazil 5:2. Po takové porážce jsme měli asi čtvrthodinovou pauzu, ve které jsme si uvědomili, že pro úspěch v turnaji musíme oba zbývající zápasy vyhrát a řekli jsme si v čem se chceme zlepšit a jakých chyb je nutné se vyvarovat.

        V následujícím zápase (proti ZŠ Nám. Míru) jsme zlepšili naši obranu, nedostali jsme ani jeden gól, zlepšili střelbu ze střední vzdálenosti a vyhráli jsme 7:0. Po krátké přestávce byl v plánu poslední zápas naší skupiny a čekal nás papírově nejtěžší soupeř (ZŠ Novolíšeňská), který dnes ještě neprohrál. V tomto zápase se nám podařilo zrychlit pohyb na hřišti, dobře jsme si nahrávali a díky výbornému nasazení, pár vynikajícím zákrokům našeho brankáře a několika přesným střelám jsme vyhráli 6:3.

        Po zápase jsme se v šatně rychle převlíkli a počkali až rozhodčí výsledky zapíše do tabulky a spočítá celkové pořadí. Po spočítání bodů v tabulce bylo jasné, že to bude velmi těsné, tři týmy totiž získaly po devíti bodech a počítalo se skóre. Díky našemu dobrému brankáři a výborným střelcům jsme měli skóre nejlepší, naši skupinu jsme vyhráli a postoupili jsme do městského kola, které se odehraje ve čtvrtek 6.12.2018.

        Na další zápasy se těšíme a doufáme, že postoupíme i do krajského finále.

  • Kontakty

   • Základní škola, Brno, Jasanová 2, příspěvková organizace
   • reditel@zsjundrov.cz
   • stavkova@zsjundrov.cz
   • +420541220023
   • Jasanová 2, Brno, Jundrov, 63700
   • Kontakty na jednotlivé učitele: :http://zsjundrov.cz/index2.php?page=contacts&sub=mails&lng=cs
   • reditel@zsjundrov.cz
   • ID datové schránky: k9hmjye
   • bankovní spojení : 37335621/0100
   • Elektronická podatelna Informace: http://zsjundrov.cz/download/podatelna_60.pdf (pravidla podání, podporované formáty a pod.) E-mail: podatelna@zsjundrov.cz
  • Přihlášení