• Přípravná třída

2 x krabička papírových vytahovacích kapesníčků

1 x fotografii na narozeninovou nástěnku

Oblečení do třídy

Tričko, hrací kalhoty nebo sukýnka, přezůvky s pevnou patou v plátěném pytlíku (děti si je každý den nosí domů, případně se domluvíme na ukládání v šatničce)

Oblečení na zahradu

Přizpůsobte ročnímu období a počasí.

Tepláky, kraťasy, mikinu, obuv na zahradu, pokrývku hlavy (vše v igelitové tašce).

Kufřík pro výtvarné chvilky

Malé kulaté pouzdro na pastelky, ořezávátko se zásobníkem a 2 x gumu

3 tužky č. 1 a 2, pastelky (12 barev; doporučuji silné trojhranné), nůžky s kulatou špičkou (větší)

Barvy temperové a vodové, 2 štětce kulaté (např. číslo 8 a 10), 1 větší plochý štětec, nádobka na vodu (plastová), plastelína, voskovky, podložka na modelování, tuhé lepidlo Kores (větší tyčinka), zástěra nebo triko.

Ostatní výtvarné potřeby zakoupí třídní učitelka: výkresy A4, A3, barevné papíry, náčrtníky, tuže, klovatiny atd.

Pytlík pro tělovýchovné chvilky

Bílé cvičky, nebo tenisky s bílou podrážkou, triko, kraťasy nebo tenké tepláky, ponožky.

Plavání

Plavky, ručník, koupací čepice, sprchový gel, hřeben (vše v igelitové tašce).

Prosím, všechny věci podepsat. Dětem dávejte oblečení, které zvládnou z větší části samostatně oblékat, zapínat… a mohou ho znečistit při hře.

Fotoalbum

zobrazit