• Aktuality

     • Omezení vstupu veřejnosti do školy.

        Z důvodu vývoje epidemiologické situace platí od pondělí 21. 9. 2020 až do odvolání omezení vstupu veřejnosti i rodičů do prostor školy s výjimkou sportovišť. Vedoucí kroužků si budou děti vyzvedávat před vstupem do školy.  Předem ohlášené návštěvy jsou možné pouze se souhlasem vedení školy.

      Děkujeme za pochopení a omlouváme se za komplikace. 

      Mgr. Přemysl Jeřábek, ředitel školy

     • Nošení roušek od 18.9.2020

      Vážení zákonní zástupci  a žáci ,

      na základě mimořádného opatření MZ zde ze 17.9.2020 je od pátku 18.9.2020 povinnost nosit roušky pro druhý stupeň i ve vyučování. Bližší informace zde.

      Děkujeme za pochopení.

                                                                                                          Mgr. Přemysl Jeřábek, ředitel školy

       

     • Roušky ve škole

      Dobrý den, 

      od 10.9.2020 (dle  dnešního vyjádření MŠMT a MZ ) žáci a zaměstnanci školy budou nosit roušky ve společných prostorách, ve třídách zatím nemusí. Žáci budou mít s sebou minimálně dvě roušky. Prosíme návštěvy ve škole , aby používaly roušky. Situace se může měnit.

       Děkujeme za pochopení.

     • Zahájení školního roku 2020-21

      Dobrý den ,

      dnes jsme i přes nepříznivé počasí a při snaze o dodržování všech bezpečnostních a epidemiologických doporučení otevřeli nový školní rok 2020-21. Jsme rádi, že se škola zase rozjíždí a i když řešíme mnohé problémy ( třeba školní jídelna), tak si přejeme, aby byl tento rok normálnější než ten minulý. Přejeme Vám i nám ať se nám společně vše daří. 

      Mgr. Přemysl Jeřábek, ředitel školy

  • © 2022 Základní škola, Brno, Jasanová 2, příspěvková organizace